Ayrıntılar geliyor…
Related Posts
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı mazbatasını aldı
Nevşehir’de İYİ Parti’den Belediye Başkanı seçilen Rasim Arı’ya mazbatası verildi.
Manisa’da Mahalli İdareler Seçimlerinde Oy Verme İşlemi Tamamlandı
Manisa’da saat 17.00 itibariyle mahalli idareler seçimlerinde oy kullanma işlemi sona erdi. Oy verme işleminin sona ermesiyle birlikte sandıklarda oy sayımına başlandı.
Denizli’de Çameli Yemekleri Tanıtıldı
Denizli Valiliği ve Denizli İl Kültür Turizm Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, ziyaretçilere Çameli yöresine özgü yemekler tanıtıldı. Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve yöre kadınları tarafından sunulan İşaretli Çameli Kuru Fasulyesi, Yöremize Özgü Leğen Böreği ve Meneviş Yoğurtlaması etkinlikte ziyaretçilere ikram edildi.